По прозивката од Меџити, Османи демантира дека се сретнал со Груевски во Будимпешта

Поранешниот член на „огнените“, а сега лидер на новоформираната партија – Демократско движење, Изет Меџити, вчера упати … Продолжи со читање По прозивката од Меџити, Османи демантира дека се сретнал со Груевски во Будимпешта