Обвинителството потврди: Рашковски и уште тројца осомничени за набавката на софтверот

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, преку соопштение, ги потврди информациите дека е … Продолжи со читање Обвинителството потврди: Рашковски и уште тројца осомничени за набавката на софтверот