Обвинителството на Ислам Абази отвори предмет за надзорот на „Бехтел и Енка“

Предметот е оформен по допрен глас и веќе е распореден кај обвинител кој ќе треба да изврши … Продолжи со читање Обвинителството на Ислам Абази отвори предмет за надзорот на „Бехтел и Енка“