Никој не може засега да го замени Талат Џафери

Собранието веќе втор месец функционира без потпретседатели, откако спикерот им се налути на пратениците на ВМРО-ДПМНЕ и … Продолжи со читање Никој не може засега да го замени Талат Џафери