На митингот на Пендаровски во Куманово имаше сексистички навреди за Силјановска-Давкова, обвинува ВМРО-ДПМНЕ

За коментарот упатен на синоќешниот митинг на Стево Пендаровски во Куманово, од страна на граѓанин во публиката, … Продолжи со читање На митингот на Пендаровски во Куманово имаше сексистички навреди за Силјановска-Давкова, обвинува ВМРО-ДПМНЕ