МВР: Уапсени се десетина полициски службеници за фалсификување лични документи

ВМРО-ДПМНЕ вчера на брифинг, а денеска лидерот Мицкоски тврди дека зад аферата „Мафија“ стои власта Според МВР, … Продолжи со читање МВР: Уапсени се десетина полициски службеници за фалсификување лични документи