МВР приведе едно лице од Слатино: Си направил мини лабораторија за кокаин

Џ.Н. е лишен од слобода и по целосно документирање на случајот, против него ќе биде изготвена соодветна … Продолжи со читање МВР приведе едно лице од Слатино: Си направил мини лабораторија за кокаин