Мицкоски: Ова е жолтиот картон, на 8 мај црвен картон за ДУИ и СДСМ

Мицкоски воедно сподели дека пред вечерашната прес-конференција го побарал Арбен Таравари, на кого му честитал за денешните … Продолжи со читање Мицкоски: Ова е жолтиот картон, на 8 мај црвен картон за ДУИ и СДСМ