Мицкоски: Џабе им се фалби кога фрижидерите ни се празни

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, на митинг во Македонска Каменица, ја обвини власта за хипокризија, посочувајќи дека, додека една … Продолжи со читање Мицкоски: Џабе им се фалби кога фрижидерите ни се празни