Либан: Уапсен шефот на царинската управа поради експлозијата во која загинаа над 180 лица

Шефот на царинската управа на Либан, Бадри Дахер, денеска и официјално е уапсен откако беше на распит … Продолжи со читање Либан: Уапсен шефот на царинската управа поради експлозијата во која загинаа над 180 лица