Лекар пронајден избоден до смрт во возило во скопска Железара

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје, кој извршил увид на местото на настанот, наредил обдукција на … Продолжи со читање Лекар пронајден избоден до смрт во возило во скопска Железара