Камчев се појави во судот, Мијалков не – повторно е позитивен на корона

Инаку, ова е вторпат Мијалков да е позитивен на коронавирусот. Ексшефот на УБК имаше позитивен тест и … Продолжи со читање Камчев се појави во судот, Мијалков не – повторно е позитивен на корона