Градоначалникот Шилегов објави дека е заразен со коронавирус

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов се заразил со коронавирусот. Тој ја сподели информацијата на својот фејсбук … Продолжи со читање Градоначалникот Шилегов објави дека е заразен со коронавирус