ФОТОВЕСТ: Повторно пропадна камион на плоштадот „Македонија“ во Скопје

Утрово повторно пропадна камион на плоштадот „Македонија“ во центарот на Скопје. Станува збор за возило на приватна … Продолжи со читање ФОТОВЕСТ: Повторно пропадна камион на плоштадот „Македонија“ во Скопје