(ФОТОГАЛЕРИЈА) Увид во скафандер во пеплосаното кафуле „Фонтана“

Сѐ уште трае увидот на надлежните во познатото кафуле „Фонтана“ во Трговскиот центар „Мавровка“ чија тераса синоќа … Продолжи со читање (ФОТОГАЛЕРИЈА) Увид во скафандер во пеплосаното кафуле „Фонтана“