(ФОТО+ВИДЕО) Шон Пен му го врачи Оскарот на Зеленски

Актерот и режисер по трет пат ја посети Украина за време на војната меѓу Русија и Украина … Продолжи со читање (ФОТО+ВИДЕО) Шон Пен му го врачи Оскарот на Зеленски