(ФОТО+ВИДЕО) Протест во Белград против враќањето на полицискиот час

Револтирани од најавеното враќање на полицискиот час во Србија, доцна вечерва граѓани излегоа на протест пред зградата … Продолжи со читање (ФОТО+ВИДЕО) Протест во Белград против враќањето на полицискиот час