(ФОТО+ВИДЕО) Мицкоски со Ковачки и Мизрахи во Благоевград, присутни и Апасиев и Бошњаковски

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, придружуван од пратениците Рашела Мизрахи и Драган Ковачки, претседателот на Левица, Димитар … Продолжи со читање (ФОТО+ВИДЕО) Мицкоски со Ковачки и Мизрахи во Благоевград, присутни и Апасиев и Бошњаковски