(ФОТО+ВИДЕО): Изгоре модуларната болница во Тетово, има и жртви

Во пожарот што избувна околу 21 часот, според она што може да се види на терен, целосно … Продолжи со читање (ФОТО+ВИДЕО): Изгоре модуларната болница во Тетово, има и жртви