(ФОТО+ВИДЕО) 30 дена притвор за Камчев: „Ова е садизам“, изјави неговиот адвокат Менкиновски

Орце Камчев доби 30 дена притвор поради опасност од бегство. Притоворот е изречен на барање на ОЈО … Продолжи со читање (ФОТО+ВИДЕО) 30 дена притвор за Камчев: „Ова е садизам“, изјави неговиот адвокат Менкиновски