Две сообраќајки за неполни два часа кај Штип, има повредени

За неполни два часа на патот Штип-Радовиш вечерва се случиле две сообраќајни несреќи. Во првата , како … Продолжи со читање Две сообраќајки за неполни два часа кај Штип, има повредени