Два дена по ред Струмица „на журки“ без маски

И покрај кривичната пријава во петокот, ноќниот клуб „Аватар“ и вчеравечер одржал голема забава со музика во … Продолжи со читање Два дена по ред Струмица „на журки“ без маски