Деветти протест на српската опозиција, се бара ослободување на уапсените по иницидентите од викендот

За инцидентите на протестот од неделата, опозициската коалиција „Србија против насилството“ ја обвини власта, велејќи дека испратила … Продолжи со читање Деветти протест на српската опозиција, се бара ослободување на уапсените по иницидентите од викендот