Богдановиќ поднесе кривична против управителот на „Интермецо“

Градоначалникот на Центар Саша Богдановиќ денеска до Основното јавно обвинителство поднел кривична пријава против управителот на кафе … Продолжи со читање Богдановиќ поднесе кривична против управителот на „Интермецо“