Од утре блокади низ цела држава против францускиот предлог

„Нашата последна црвена линија е Уставот“, рече Ивица Боцевски, кој се обрати на собирот, порачувајќи им на … Продолжи со читање Од утре блокади низ цела држава против францускиот предлог