„Бехтел и Енка“ во Србија се со двојно поевтини суми, Јаревски вели дека Груби е фабрика за лажни вести

Реагирајќи на синоќешната фејсбук-објава на вицепремиерот Артан Груби посветена на отворањето на делница на автопат во Србија, … Продолжи со читање „Бехтел и Енка“ во Србија се со двојно поевтини суми, Јаревски вели дека Груби е фабрика за лажни вести