Апелација ја потврди пресудата за „Рекет“: 9 години затвор за Боки, 7 за Јанева

Апелациониот суд во Скопје ја потврди во целост пресудата за случајот „Рекет“ со што Бојан Јовановски – … Продолжи со читање Апелација ја потврди пресудата за „Рекет“: 9 години затвор за Боки, 7 за Јанева